Jacek Kurski znowu wyciąga rękę po publiczne pieniądze – VIDEO!

Jacek Kurski znowu wyciąga rękę po publiczne pieniądze – VIDEO!

Sejm. Godzina 1.30 w nocy. Sala niemal pusta. Pod przysypiającym okiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Rady Mediów Narodowych i ministra Pitra Glińskiego przepychany jest projekt zasilenia kasy Telewizji Polskiej horrendalną kwotą 1,26 mld złotych. Gigantyczny zastrzyk nie będzie jednak pierwszym, bo do tej pory zachłanność Jacka Kurskiego kosztowała nas wszystkich już 2,2 mld zł.

Od początku 2016 roku roku TVP przeszła zatrważającą przemianę. Z telewizji publicznej, obiektywnej i zrównoważonej, stała się tubą propagandową jednej partii. Opiewa sukcesy obecnej władzy , wciąż przekazuje zakłamany obraz rzeczywistości i wmawia widzom, że w Polsce tak dobrze jeszcze nigdy nie było. Przede wszystkim jednak depcze nieustannie sieje nienawiść do wszelkich przejawów innego myślenia. Z anten TVP bez przerwy sączy się agresja wobec opozycji i inicjatyw społecznych, z którymi władzy jest nie po drodze.

1,26 mld złotych nie zasili tych obszarów, które najbardziej potrzebują publicznego wsparcia. Kiedy zamykane są kolejne oddziały szpitalne, kiedy brakuje pieniędzy na zakupy zbrojeniowe oraz gdy deficyt budżetowy wciąż rośnie, Prawo i Sprawiedliwość przekazuje 1,26 mld zł na instytucję niewydolną. A przecież TVP posiada narzędzia do tego, by móc utrzymywać swoją działalność z własnych środków. Jednak gdy obraz telewizji przeszedł tragiczną metamorfozę, TVP straciła wielu zewnętrznych sponsorów i reklamodawców. Skutkiem tego jest po raz kolejny wyciągnięta ręka prezesa Jacka Kurskiego, który w zamian zagwarantuje, że do jesieni tego roku TVP jeszcze bardziej będzie propisowska i jeszcze bardziej antydemokratyczna.

POWIEDZMY STANOWCZE NIE KOLEJNEJ ZAPOMODZE DLA TVP!